Z&C Munkaerő Közvetítés

Állásajánlatok

Multinacionális autóipari terméket gyártó Partnerünk megbízásából keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Fröccsöntő mérnök

Főbb feladatok:

  • Fröccsöntési folyamat kidolgozása, szükséges dokumentációk elkészítése
  • Munkautasítások kidolgozása
  • Folyamatjellemzők / beállítások meghatározása
  • Folyamatábrák elkészítése (Layout tervezés)
  • Költségelemzések készítése, összeállítása
  • Részvétel fröccsöntési folyamat megvalósításában, gépek / gépsorok üzembe helyezésének irányítása, dokumentálása
  • Termékváltoztatás miatti módosítások kidolgozása, dokumentálása, bevezetés irányítása
  • Folyamatok elemzése, módosítások kidolgozása, bevezetése
  • Javaslatok készítése a folyamatos fejlesztésre
  • Részvétel minőségi és hatékonysági elemzések készítésében
  • Flow chart /PFMEA /Műszaki dokumentációk elkészítése(Vállaltirányítási rendszernek megfelelően )
  • Work Shopok vezetése
  • Operátorok / gépkezelők képzésében való részvétel
  • Első minta / Mérnöki minta elkészítése
  • Próbagyártás szervezése, bonyolítása
  • Gyártástámogatás
  • Karbantartási terv összeállítása a fröccsöntés területén
  • Alkatrész lista definiálása a fröccsöntés területén
  • Gépek ,eszközök specifikálása ,árajánlatok kérése, megrendelések indítása
  • Gépek ,berendezések szabályszerű telepítésének indítása és koordinálása.
  • Biztonsági készleten kívüli anyagok, szerszámok, alkatrészek utánrendelése

Elvárások:

  • Vegyész vagy gépész végzettség
  • Fröccsöntői folyamatok ismerete
  • Mai gyártás-előkészítő, -támogató eszközök ismerete
  • Projectvezetési gyakorlat
  • Számítógép-kezelési gyakorlat
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Problémaelemző, -megoldó képesség
  • Egyéni, önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kifejezőképesség mind írásban mind szóban
  • Folyékony angol nyelvtudás

Juttatások:

  • Szakmai kihívást és fejlődést egy modern, környezettudatos high tech vállalatnál,
  • Inspiráló környezetet, hosszútávú munkalehetőséget,
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomagot,
  • Kedvezményes étkezést és sportolási lehetőséget.
  • Fürdő és fitnesz termi belépő
  • Munkáltató étkezdéjében kedvezményes meleg étel
  • Céges buszjárat
  • Megbízható, hosszú távú munkavégzési lehetőség

Jelentkezni az állásra és további részletekért az Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges. email címen keresztül vagy személyesen irodánkban lehet vagy 06/70/884-3038