Z&C Munkaerő Közvetítés

Állásajánlatok

Kiemelt Gépkezelő/technikus álláslehetőség 2-3 műszak 8 óra

munkakörbe keresünk kollégákat Oroszlányba

AZONNAL CÉGES DOLGOZÓ!

KÖNNYŰ, TISZTA MUNKA

bér: 430.000 Ft/hó (pótlékokkal, Br. kalkulált bér)

Feladatok

  • Automata gépek, berendezések működtetése, átszerelése, felszerszámozása,
  • Operátori karbantartás elvégzése, géphiba esetén karbantartás segítése
  • Részvétel a megelőző karbantartási feladatok ellátásában
  • Első darab és gyártásközi ellenőrzések, termelési eredmények dokumentálása,
  • max 2-3 kg-os a termék súlya amit emelgetni kell

Elvárások

  • Három műszakos munkarend 8 órás munkaidő vállalása
  • Tolómérő használat
  • Műszaki rajzolvasási tapasztalat
  • 2-3 év gyári munkatapasztalat
  • Excel, Word, SAP ismeret előny

Juttatások:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, teljes munkaidős foglalkoztatással
  • AZONNAL CÉGES MUNKAVÁLLALÓ
  • Cafatéria havonta már a próbaidő alatt is
  • Jelenléti bonusz
  • Éves bonusz
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Könnyű munka
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Folyamatos mentori támogatás
  • Fejlődési lehetőség, jó csapat
  • Családias környezet, masszőr, focipálya, konditerem

Érdeklődni: +36 30/954-1238 telefonszámon vagy Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges. mail címre várjuk az önéletrajzokat.