Z&C Munkaerő Közvetítés

Állásajánlatok

Multinacionális autóipari terméket gyártó Partnerünk megbízásából keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Gépbeállító

Azonnal céges dolgozó lesz

Feladatok:

  • Automata gépsorok vagy gépek gyártásképes állapotban tartása;
  • Átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése;
  • Karbantartási és gyártási dokumentációk precíz vezetése;
  • Mérnöki fejlesztésekben való közreműködés;

Elvárás:

  • Középfokú  szakirányú végzettség;
  • Pneumatikai, elektronikai és mechanikai alapismeretek;
  • Alapszintű számítógépes tudás;
  • Mechanikai és elektromos mérőeszközök ismerete;
  • Legalább 2 éves gyártó területen szerzett tapasztalat
  • 3 műszak 6+2 munkarend vállalása

Juttatások:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafatéria első hónaptól
  • Uszoda fitness termi belépő
  • Munkáltató étkezdéjében kedvezményes meleg étel
  • Utazási költség hozzájárulás (amelyik településről nincs céges buszjárat)
  • Céges buszjárat
  • Télen fűtött, nyáron klimatizált gyár
  • Tiszta kulturált körülmények (por, szagmentes)
  • Megbízható, hosszú távú munkavégzési lehetőség

Jelentkezni az állásra és további részletekért az Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges. email címen keresztül vagy személyesen irodánkban lehet vagy 06/70/884-3038 telefonszámon lehet.